ETD Dükkanı

Akademisyenlere, hastane personeline ve öğrencilere ucuz ve kaliteli kıyafet, ayakkabı vb. birçok ürün sunan Mayıs 2013’te Ege Tıbbiyeliler Derneği’nin katkılarıyla açılan “Ege Tıbbiyeliler Dükkanı” talebe uygun ürünler de üretmeye başladı.

Ege Üniversitesi bünyesinde ortak bir değer yaratmak amacıyla hayata geçirilen Ege Tıbbiyeliler Dükkanı Ege Üniversitesi Hastanesi içinde satışlarına devam ediyor. Ege Üniversitesi Tekstil ve Konfeksiyon Araştırma Uygulama Merkezi tarafından üretilen ürünlerin hepsinde Ege Üniversitesi logosu bulunuyor.

Üretilen bu ürünler Ege Tıbbiyeliler Dükkanı içinde satışa sunuluyor. Hatta Akademisyenler, hastane personeli ve öğrencilerin isteklerine özgü ürünler bile üretilip satışa sunulabiliyor.  ‘AMACIMIZ ÜNİVERSİTEMİZE HİZMET’ Ege Tıbbiyeliler Derneği Başkanı Prof. Dr. Dilek Yeşim Metin projelerini hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını belirterek, “Hedefimiz Üniversite bünyesinde üretimi ve satışı içinde barındıran bir mağaza açarak hizmet verebilmekti. Yaptığımız anlaşma ile Ege Üniversitesi Tekstil ve Konfeksiyon Araştırma Uygulama Merkezi ile beraber çalışarak en ucuz ve en kaliteli ürünlerimizi satışa sunuyoruz. Aynı zamanda elde ettiğimiz kar ile Üniversite’mizde okuyan öğrencilerimize burs vererek projemizi bir kat daha anlamlandırıyoruz.

Amacımız daha çok öğrencimize burs verebilmek ve mağazamızın devamlılığını sağlamaktır’’ diye konuştu.